27-28 жовтня о 10:00 — тренінг-інтенсив Сергія Стужука
Всі секрети
успішного
виступу
Ви пройдете дводенний курс на 17 годин з дискусіями та домашніми завданнями, на якому будете розвивати навички ефективного виступу перед будь-якою аудиторією.
ХТО ТАКИЙ СЕРГІЙ СТУЖУК?
Тренер №1 по ефективним індивідуальним та масовим комунікаціям, а також переговорам по методам оперативних і спец. служб.
Сергій Стужук — Президент Американо-українського Міжнародного дослідницького університету IRU, експерт-консультант ОБСЄ, творець Дебат-Клубу «NIKA», член команди Team Europe Mykolaiv.
З 1999 року — практичний досвід публічних виступів перед різними аудиторіями.
З 2001 року результативно проводить індивідуальну підготовку людей під конкретні виступи (вибори, презентація, конкурс, захист проекту та ін.)
З початку 2017 року, навчання на тренінгах Сергія Стужука пройшло більше 4000 чоловік в Україні і за кордоном, з них понад 1200 пройшли повний сертифікований курс.
КОМУ ЦЕ БУДЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ КОРИСНО?
Громадським і політичним діячам, державним службовцям.
Власникам і керівникам бізнесу, професіоналам, яким необхідно презентувати свої ідеї, проекти і рішення.
Фахівцям відділу продажів та менеджерам проектів.
Бізнес-тренерам та студентам.
Ви отримаєте набір перевірених практичних інструментів для підготовки результативного виступу, для розвитку навичок успішного виступу використовуються методи активного навчання. І звісно, проводиться індивідуальна робота з підготовки виступів учасників.
— Сергій Стужук
ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ
Методи навчання: лекції, сторітеллінг, дискусії, практичні завдання, модерація, відпрацювання навичок, виконання домашніх завдань, робота в групі та ін.
Як прибрати страх
Як побороти страх публічних виступів, виробити сталеву впевненість у собі, перевести хвилювання в драйв і використати собі на користь.
Як правильно готуватися
Алгоритми легкої підготовки сучасної та ефективної публічної промови. Універсальний чек-лист оратора. Підготовка виступу, який продає, промови на зайняття посади презентації проекту або стартапу.
Структура виступу
З чого починати, чим закінчувати. Коли повідомляти найголовніше і як готувати до цього публіку. Ви отримаєте 20 варіантів ефектного початку і завершення виступу. Дізнаєтеся як виступити, щоб ви і ваша аудиторія отримали від цього задоволення.
Як впливати на аудиторію
Як залучати та утримувати увагу. Закони переконання і лайфхак, як робити виступ максимально ефективним. Поза, жести, слайди і артефакти, які допоможуть досягти мети.
Маніпуляції
Як виявляти і протидіяти маніпуляціям на презентації і переговорах. Як правильно реагувати на маніпуляції і використовувати їх на свою користь.
Дебати
Як будувати переконливу лінію аргументації. Техніка перемоги в сучасних суперечках, дебатах і переговорах.
Як відповідати на каверзні питання
Як відповідати на каверзні питання, особливо, якщо не знаєте відповіді. Як парирувати заперечення і долати складні ситуації.
Шліфування вашого виступу
100% практичне заняття по відточенню вашого конкретного виступу. Повний аудит і конкретні персональні поради.
ЯК ПРОХОДЯТЬ ВИСТУПИ СЕРГІЯ СТУЖУКА?
Сергій має практичний досвід публічних виступів перед різними аудиторіями.
ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА
Оплата приймається тільки в гривнях
Ви + ваш друг
2600 грн.
Дати заходів: 27-28 жовтня
Час проведення: 10:00-18:00
Місце: Портал Миколаїв (ТЦ «Кит»), 2-й поверх
м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 108
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО СЕРГІЯ СТУЖУКА?
Тренер №1 по ефективним індивідуальним та масовим комунікаціям, а також переговорам по методам оперативних і спец. служб.
Андрій Маковєєнко
Керівник напрямку виробництва напоїв і снеків компанії «PepsiCo»
Якщо у вас було відчуття в житті «до і після», то тренінг Сергія Стужука — яскрава і незабутня подія, та межа, яка точно змінила мене і точно змінить вас. Ви станете переконливими, красномовними і вас не поставлять в глухий кут найважчі питання. Спочатку я пройшов цей тренінг за власною ініціативою в загальній групі. Мій прогрес в мистецтві виступу став переконливим аргументом в організації його і для моєї команди. З керівниками відділів PepsiCo ми провели два чудових дня. Це був і як ефективний розвиток комунікаційних та презентаційних навичок, так і тімбілдінг. Повірте моєму багаторічному управлінського досвіду, хочете бути успішним — пройдіть цей тренінг!
Марія Дегтяренко
Київська міська державна адміністрація, в.о. начальника відділу правового забезпечення Департаменту земельних ресурсів
Враховуючи мою спеціальність, публічні виступи — це частина професійного життя, чи то судовий процес, тренінг або лекція в університеті. Тим не менш, в університеті публічні виступи — це лише частина теоретичного матеріалу, на курсі Сергія Стужука — це практика. Пройшовши інтенсивний курс можу впевнено заявити, що він надзвичайно корисний навіть для моїх колег по професії зі значним стажем роботи. Адже, важливо не просто не боятись говорити на публіку, а вміти говорити цікаво, доводити свої аргументи, відповідати на каверзні запитання, не виходити з себе, не дивитись в підлогу, не бути «стовпом», в цей же час не надто активно жестикулювати. Стільки всього, стільки всього можна навчитись за два дні, а потім вдосконалювати на практиці. Тож, раджу всім пройти курс публічних виступів у Сергія Стужука для того, щоб після виступу, розмови або діалогу залишати про себе гарні враження.
Евгеній Чуряк
підприємець, коуч особистісного зростання і ефективності
З причини відсутності досвіду публічних виступів, звернувся до Сергія для отримання досвіду в даній сфері. Вибір зробив інтуїтивно після того, як побачив Сергія у справі, і не помилився. Моє навчання ще не закінчено, я тільки перетнув екватор, але вже розумію, що зробив правильний вибір наставника. Методи Сергія поширюються настільки широко, що захоплюють не тільки область публічних виступів. На кожному занятті я розширюю для себе області застосування методології, яку дає Сергій. Я вдячний йому за кожну хвилину, яку він витратив, це варто більшого. Матеріал дуже простий і доступний, робота йде в живу. На мій погляд даний курс буде корисний тим, хто хоче публічно виступати, вести переговори, підняти самооцінку, продавати з вебінару, вести передвиборчі кампанії та дебати.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Захід відбудеться у приміщенні «Портал Миколаїв» (ТЦ «Кит»), за адресою: м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 108
Форма реєстрації для участі у заході
Форма реєстрації для участі у заході