25 липня — 06 серпня
ГОВОРИ
ВПЕВНЕНО
Курс, на якому ви позбудетеся хвилювання під час публічних виступів, звикнете відчувати себе у центрі уваги та отримаєте професійні рекомендації з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.
Для кого цей курс?
Студенти, які бажають
 • подолати свій страх сцени, публічних виступів і контакту з аудиторією;
 • здобути впевненість;
 • тримати марку у нестандартних ситуаціях;
 • аргументовано висловлювати свою думку;
 • доводити власну точку зору.
Підприємці, які прагнуть
 • постійно вдосконалюватися;
 • навчитися гарно говорити;
 • вміти вигідно себе презентувати.
Адже комунікативні навички є основними в партнерських відносинах.
Спеціалісти різних професій, які бажають
 • розкрити свій творчій потенціал;
 • знайти джерело життєвої енергії та натхнення;
 • покращити своє розуміння інших людей задля досягнення кращих професійних результатів.
Програма
День 1
 • Знайомство, робота з мотивацією, очікуваннями, запитами, актуальними труднощами.
 • Цілі і способи впливу на аудиторію.
 • Формування першого враження.
 • Композиція і драматургія публічних промов.
День 2
 • Як позбутися страху і хвилювання під час публічного виступу?
 • Як готуватися до виступу?
 • З чого розпочати, як структурувати свою промову?
 • Невербальні аспекти виступу: поза, жести, міміка. Підсвідомі закони сприйняття.
День 3
 • Робота з аудиторією.
 • Як налаштуватись на виступ?
 • «Тримаємо марку» в складних ситуаціях.
 • Що викликає довіру аудиторії?
День 4
 • Як звикнути бути в центрі уваги і почуватися комфортно?
 • Особливості виступів в різних умовах.
 • Робота з інструментарієм: мікрофон, презентація, фліпчарт.
 • Підбиття підсумків курсу.


Формат роботи: невелика група з 15 осіб, де враховується особливість кожного учасника: жестикуляція, міміка, тембр голосу, природні дані. Всі учасники отримають персональний зворотний зв'язок і сертифікат про засвоєння програми. Курс ведеться російською мовою.
Юлія Лісовська, викладач курсу
Про викладача
Юлія Лісовська
Дипломований психолог, маркетолог, консультант з особистої ефективності та персонального бренду. Досвід роботи на сцені - 15 років. Співзасновниця освітнього проекту The Prostir та бренду аксесуарів Friender.
Моє завдання, як тренера, побудувати навчальний процес таким чином, щоб група отримала якісний зворотній звязок і вдосконалила навичку ефективної комунікації, котра допоможе кожному у покращенні якості свого життя та сприятиме професійному зростанню.

Курс побудований таким чином, щоб кожен учасник збагнув свою внутрішню природу та отримав чіткі практичні інструменти для впевнених публічних виступів. Навчання проходить в ігровому форматі і сфокусоване на розкритті внутрішнього потенціалу.
Що я отримаю після завершення курсу?
Впевненість
Ви дізнаєтеся техніки контролю хвилювання перед публічними заходами і зможете виступати без стресу.
Розуміння
Ви навчитеся володіти своїм голосом, дізнаєтеся чіткий алгоритм підготовки до виступів різного формату.
Легкі виступи
Ви ознайомитися з типами аудиторій та протестуєте спеціальні вправи для зосередження та переключення уваги.
Дати занять
25 липня
18:30-20:30
Реєстрація. Знайомство, презентація програми курсу. Розберемо з чого складається перше враження. Дізнаємося алгоритм підготовки до виступу.
30 липня
18:30-20:30
Навчимося робити вправи, які знімають напругу в тілі та допомагають подолати хвилювання.
01 серпня
18:30-20:30
Дізнаємося про особливості сприйняття сучасної аудиторії. Влаштуємо brainstorm на тему "Як діяти у нетипових ситуаціях?"
06 серпня
18:30-20:30
Робота з інструментарієм: проектором, фліпчартом, мікрофоном. Дізнаємося про те, як працювати з різними типами аудиторії. Підбиття підсумків та вручення сертифікатів.
Як проходять курси
Заявка на участь
Нам важливо приділити увагу кожному учаснику, тому навчання проходить у групі до 15 чоловік.

Вартість курсу: 1700 грн.
І перейти до способу оплати
Місце проведення
Захід відбудеться за адресою: м. Миколаїв, проспект Центральний, 122
Що говорять про курс?
Ирина Соколова
Не даром говорят, что наша мысль материальна, и есть цели, которые нас так же хотят как и мы их. Так вот, я понимала, что для развития в своей профессии мне нужно научится ораторскому мастерству (я преподаю колористику и сложные техники окрашивания волос). Оказалось, что в нашем городе есть мастер этого дела, и я бесконечно благодарна Юле за эти курсы, так как мне они помогли не только смело работать с большой аудиторией, сниматься в роликах, но так же легко коммуницировать с разными незнакомыми людьми, решать разноплановые вопросы и регулировать конфликтные ситуации. Скажу коротко, Вам это нужно!
Виталий Марусяк
Юлия, спасибо большое за возможность прокачать свои ораторские скиллы. Мне понравилось как был построен курс, большое внимание было уделено проработке страха публичных выступлений. После практического закрепления этого занятия — декламации стиха в трамвае — этот страх практически атрофировался, появились внутренние ресурсы, о которых ранее не подозревал. Понравилась последовательность теоретического изложения и практические задания после каждого урока. И самое главное — личность тренера. Юлия — тот человек, который способен мотивировать и вовлекать в процесс обучения даже вполне состоявшихся и зрелых людей.
Альона Бойко
Якщо ви відчуваєте, що настав час змін та росту — вам обов`язково до Юлії Лісовської. Курс «Говори впевненно» познайомив мене з цією неймовірною людиною, яка надихає своєю силою, вмінням ставити пріоритети та бажанням творити. Кожне заняття ми отримували домашнє завдання — підготувати виступ на різні теми. Я ще ніколи з такою радістю і пристрастю не готувалась до наступної зустрічі. Методики як утримувати увагу публіку,поради як побороти страх перед виступом, лайфхаки, як не втратити думку, коли тебе перебивають — все це та багато іншого я дізналась на курсі. А ще я познайомилась там з класними людьми, які мотивують і заряджають тебе до подальшого розвитку :) «Слухай себе» — головна порада, яку я пам'ятаю до сьогодні від Юлі.
Давид Мартынюк
Я много проходил различных тренингов и курсов. И после них, сама знаете, сколько остаётся заметок, записей и конспектов. И большинство из них благополучно валяются где то там в коробке из под обуви на дне шкафа. Но почему-то тренинг по ораторскому мастерству «Говори уверенно», который проходил полтора или 2 года назад, пригодился больше всего. Сейчас веду канал в Ютубе, и твои упражнения постоянно использую на практике. Спасибо за полезный курс!
Елена Казимир
По работе мне все время приходится объяснять сложное и один на один с клиентом и на аудиторию до 50 человек. Если страха сидя за рабочим столом не бывает, то стоило мне увидеть большое количество людей в зале и все смотрят на тебя, оценивают как ты сказала, что рассказываешь, нужно это им или нет, то я теряла мысль, заговаривалась и запиналась. Однажды увидев себя на видео, я решила, что срочно нужно что-то менять. Супер результата в Николаеве (ведь в Киеве ж всегда все лучше, надо ж за знаниями ехать только туда?), да ещё от такой молоденькой девушки я не ждала, а зря. Юля очень цельный, знающий, внимательный и уверенный преподаватель. За курс мы прошли основные методики как говорить уверенно, упражнения которые позволяют выступить чётче, ярче, сделать тебя спокойнее, а значит продуктивнее. Я бы попросила Юлию включить блок как работать с презентациями и писать яркие тексты. И тогда её выпускникам покорятся даже концерт-холлы в тысячу человек.
Сергей Зотиков
Курс «Говори уверенно» помог улучшить подачу голоса, «включить» жестикуляцию и раскрепоститься при публичных выступлениях, познакомиться и пообщаться с Юлей, с новыми интересными людьми, отследить в себе внутренние зажимы, блоки. Было интересно. Я рад, что попал на этот курс.